No game no life 02 "Konkurent":


Seria: No game no life.
Numer odcinka: 02.
Polski tytuł odcinka: Konkurent.
Japoński tytuł odcinka: 挑戦者[チャレンジャー] (chousensha [charenjaa]).
Data premiery: 16.04.2014.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "This game" by Konomi Suzuki.
Ending: "Orashion" by Ai Kayano.
Opis odcinka: „Sora - osiemnastoletni, pozbawiony pracy maniak gier cierpiący na zaburzenia komunikacji. Shiro - jedenastoletnia, zamknięta w sobie dziewczynka stroniąca od szkoły. Więzi rodzinne to nie jedyne, co ich łączyło. Wspólnie tworzyli duet Bezimiennych - legendarnych graczy osiągających niewyobrażalne dla innych wyniki. Prawdziwy świat był dla nich niczym więcej jak wyjątkowo kiepską, chaotyczną grą pozbawioną jasnych reguł. Jednak to już przeszłość... Za sprawą boga Teta zostali przeniesieni do wymarzonego świata fantasy, Disboarda, w którym wszystko zależne jest od gier. Rozpoczęła się ich wspaniała przygoda... Czy Stephanie Dora, wnuczka byłego władcy Królestwa Elkii, który swoim testamentem pozbawił ją prawa do tronu, zwycięży w turnieju i wbrew wybrykowi dziadka zdobędzie koronę? Jaką rolę w całej sprawie odegrają Sora i Shiro? Czy pomogą uroczej dziewczynie zdemaskować kantującego przeciwnika?”.
1568789760
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE openload [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Oozora oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE d-on [TMJ] Oozora oglądaj [HD + SD]
ONLINE vk [TMJ] Oozora oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, filmy kinowe, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, Shinchou no Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.