wróć do wiadomości


[anime] Zakończenie pierwszej serii i przyszłość.

Już w najbliższą środę, wraz z odcinkiem 12, zakończona zostanie pierwsza seria naszego ulubionego anime - No game no life. Jednak bez obaw! Jak to zwykle w przypadku popularnych tytułów bywa, a NGNL niewątpliwie do takich należy, powstanie kolejnych serii to tylko kwestia czasu. Na tę chwilę trudno jest mi powiedzieć, kiedy to nastąpi - materiał z powieści jest wytarczający, by od razu po zakończeniu pierwszej serii zapowiedzieć kontynuację (jak to było w przypadku Log Horizon), jednakże równie dobrze może nas czekać kilkunastomiesięczna przerwa. Wszystko okaże się tuż po wydaniu ostatniego odcinka - miejmy nadzieję, że na jego końcu znajdzie się informacja o trwających pracach nad "dwójką". Trzymajmy kciuki! Oczywiście możecie liczyć na zawsze aktualne informacje na stronie, zapraszam do częstych odwiedzin.

Oczywiście zakończenie serii to żadna tragedia - w oczekiwaniu na kolejne sezony będę dla Was tłumaczył inne tytuły. Następna w kolejce znajduje się druga seria Sword Art Online, której premiera nastąpi już 5 lipca! Natomiast po jej zakończeniu, na początku października, ruszy kontynuacja przygód Nikczemnego Okularnika i jego uroczej kompanki, Akatsuki - Log Horizon. Zapraszam do wspólnego oglądania!I na koniec małe podsumowanie. Przede wszystkim chciałbym Wam wszystkim podziękować, że przez te trzy miesiące tak licznie odwiedzaliście stronę i mogliśmy wspólnie przeżywać przygody Bezimiennych. Tłumaczenie dla Was było wielką frajdą i, mimo że wstawanie w czwartki na rano do pracy po zarwanej nocy do najprzyjemniejszych nie należało, będę miło wspominał ten okres. Zapraszam do oglądania kolejnych tłumaczonych przeze mnie tytułów. Dziękuję i pozdrawiam.

Dodano: 20.06.2014

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, filmy kinowe, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Log Horizon, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.