wróć do wiadomości


[anime] Zakończenie pierwszej serii i przyszłość.

Już w najbliższą środę, wraz z odcinkiem 12, zakończona zostanie pierwsza seria naszego ulubionego anime - No game no life. Jednak bez obaw! Jak to zwykle w przypadku popularnych tytułów bywa, a NGNL niewątpliwie do takich należy, powstanie kolejnych serii to tylko kwestia czasu. Na tę chwilę trudno jest mi powiedzieć, kiedy to nastąpi - materiał z powieści jest wytarczający, by od razu po zakończeniu pierwszej serii zapowiedzieć kontynuację (jak to było w przypadku Log Horizon), jednakże równie dobrze może nas czekać kilkunastomiesięczna przerwa. Wszystko okaże się tuż po wydaniu ostatniego odcinka - miejmy nadzieję, że na jego końcu znajdzie się informacja o trwających pracach nad "dwójką". Trzymajmy kciuki! Oczywiście możecie liczyć na zawsze aktualne informacje na stronie, zapraszam do częstych odwiedzin.

Oczywiście zakończenie serii to żadna tragedia - w oczekiwaniu na kolejne sezony będę dla Was tłumaczył inne tytuły. Następna w kolejce znajduje się druga seria Sword Art Online, której premiera nastąpi już 5 lipca! Natomiast po jej zakończeniu, na początku października, ruszy kontynuacja przygód Nikczemnego Okularnika i jego uroczej kompanki, Akatsuki - Log Horizon. Zapraszam do wspólnego oglądania!I na koniec małe podsumowanie. Przede wszystkim chciałbym Wam wszystkim podziękować, że przez te trzy miesiące tak licznie odwiedzaliście stronę i mogliśmy wspólnie przeżywać przygody Bezimiennych. Tłumaczenie dla Was było wielką frajdą i, mimo że wstawanie w czwartki na rano do pracy po zarwanej nocy do najprzyjemniejszych nie należało, będę miło wspominał ten okres. Zapraszam do oglądania kolejnych tłumaczonych przeze mnie tytułów. Dziękuję i pozdrawiam.

Dodano: 20.06.2014

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, filmy kinowe, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, Shinchou no Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.