wróć do wiadomości


[anime] Druga seria coraz bliżej?

Po ponad roku wydany zostanie kolejny, siódmy już tom powieści No game no life, na której wzorowane jest anime o tym samym tytule. Książka trafi na sklepowe półki w Japonii 24 lipca 2015 roku! Co to oznacza dla fanów anime przedstawiającego losy Sory i Shiro? Biorąc pod uwagę, jak zakończono pierwszą serię (był przeskok do końca tomu szóstego), studio Madhouse, by móc rozpocząć produkcję anime, musiało poczekać na wydanie tomu 7. Dodatkowo na ekranizację czekają aż cztery tomy (4-7), podczas gdy w pierwszej serii wykorzystano tylko trzy pierwsze, więc materiału spokojnie wystarczy na 12-13 odcinkową serię. Innymi słowy, można spokojnie założyć, że druga seria jest już planowana, szczególnie że tytuł sprzedaje się w Japonii jak ciepłe bułeczki. Gdy tylko pojawią się jakieś oficjalne informacje, natychmiast Was o tym poinformuję, więc zachęcam do często zaglądania na stronę.

Dodano: 19.06.2015

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, filmy kinowe, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, Shinchou no Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.