wróć do wiadomości


[anime] W oczekiwaniu na drugą serię...

Film kinowy przedstawiający przeszłość Świata Gier, Disboardu, i przygotowujący grunt pod dalszą część historii Bezimiennych już za nami, więc pora na odrobinę spekulacji odnośnie kontynuacji anime i przyszłości uniwersum No game no life. Na obecną chwilę wydano dziesięć tomów powieści Yuu Kamiyi (ostatni tom 25 stycznia), na której podstawie oparte jest anime, a biorąc pod uwagę, że pierwsza seria pokrywa jedynie tomy 1-3, plus film kinowym ekranizuje tom 6 (tak, film też należy do kanonu), twórcy, studio Madhouse, już w tej chwili mają materiał na dwie kolejne, 12-odcinkowe serie. Czy zatem oczekiwanie w najbliższym czasie zapowiedzi sequela tej popularnej serii nie jest tylko pobożnym życzeniem fana? W żadnym wypadku. Duża popularność light-noveli Thiago Furukawy Lucasa, bo tak rzeczywiście nazywa się autor powieści, Yuu Kamiya to tylko jego pseudonim wydawniczy, a także wydanie kinówki wprowadzającej do dalszych wydarzeń, daje spore prawdopodobieństwo, że wydawcy będą chcieli jeszcze bardziej podbić sprzedaż i skorzystać na dużej bazie fanów, również na Zachodzie. Moim zdaniem drugiej serii można spodziewać się w 2019 roku, a zapowiedzi jeszcze w tym. Zapraszam również Was, drodzy czytelnicy, do podzielenia się w komentarzach Waszymi przewidywaniami.

Dodano: 27.02.2018

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, filmy kinowe, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Log Horizon, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.